יום שלישי, 26 באפריל 2011

ביקורת: מגבונים להסרת לק של לייף

השבוע קניתי והחלטתי לנסות את המגבונים להסרת לק של לייף והיה גם מבצע של 1+1 מתנה אז לקחתי לנסות גם את המגבוני שמן לטיפוח העור סביב הציפורניים..
מגבונים של לייף
כל חבילה עולה 10 שקלים ובכל קופסא יש 10 מגבונים בשקית נפרדת כל מגבון.
שקית נפרדת לכל מגבון.
מגבונים להסרת לק:
לא כל כך התלהבתי מהעניין ואפשר להגיד שהתאכזבתי, בקושי יש במגבון מסיר לק והוא מספיק לניקוי של 3 ציפורניים ולא יותר מזה..את כל שאר הציפורניים ניסיתי לנקות בכוח והיה צריך ממש להתאמץ (כמה שניסיתי לסחוט ולהוציא לא עזר!) אני אישית מעדיפה את הדרך הישירה והפשוטה עם הפד והמסיר לק.

מגבוני שמן לטיפוח העור סביב הציפורניים:
לעומת המגבונים להסרת לק שלא כל כך אפקטיביים.. התנחמתי במגבוני שמן לטיפוח הקיוטיקלס (העור שמסביב לציפורניים) שהם באמת מוצלחים , הם עושים בדיוק את אותה הפעולה של השמן הזנה רק יותר בנוחות. הם עושים את העור חלק סביב הציפורניים ,מוסיפים לחות ,מזינים ומרככים את העור וגם ... מסייעים במניעת סדקים ושברים בציפורניים.מקווה שעינייתי אותכן!

יום שני, 18 באפריל 2011

פוסט התחדשויות !


מלא מלא זמן לא הייתי פה וממש התגעגעתי אליכן בנות !
הייתי עסוקה בכל מיני דברים וממש לא היה לי זמן לבלוג .. מצטערת,

אז עכשיו בפסח, כשיש לי קצת חופש וזמן אני כותבת פוסט התחדשויות על מוצרים שקניתי ממש לפני יומיים..

אז נתחיל:
אלו הם המוצרים החדשים שפינקתי את עצמי בהם.

המוצרים שהתחדשתי בהם
(את כל המוצרים שאתן רואות אפשר להשיג בסופר פארם חוץ מהמתקן לפלטות).
סבון פנים של אסתי לאודר
גם העור שלנו צריך ניקיון לפסח


סבון פנים של אסתי לאודר- סבון פנים לעור רגיל שמנקה את הפנים בצורה יסודית , הוא מסיר את התאים הישנים ומחדש את העור,הוא מסיר שאריות שומן ולכלוך. אחרי שהשתמשתי בו העור מרגיש חלק כמו טוסיק של תינוק.

פד דו צדדי לניקוי העור
פד דו-צדדי לניקוי העור- פד של החברה דיור שבו יש שני צדדים אחד מחוספס והשני חלק שאיתו מנקים את העור ומסירים את שאריות הסבון מהעור. מרטיבים אותו במים פושרים ,עוברים עם הצד המחוספס של הפד על העור באזורים של 
הלחיים,השפתיים,המצח והצוואר. ואז עוברים אל הצד החלק באותם המקומות.

הצד החלק
הצד המחוספס

דאורדורנט של רוק

רול און
דאורדורנט של רוק- דאורדורנט בלי אלכוהול ובושם שסופג את הזעה אבל ממש בכל היום ! אני יודעת שעל כל הדאורדורנטים כתוב את זה והם לא ממש יעילים אבל הוא באמת סופג את הזיעה. קניתי אותו לימי הקיץ החמים . ממליצה בחום!

ליפ גלוס של קלרינס
ליפ גלוס של קלרינס- ליפ גלוס מדהים, הוא לא נראה ככה אדום כהה כמו בשפורפרת אלא הוא מאוד בהיר ושקפקף על השפתיים. מצרפת לכן תמונה שלו להדגמה על היד שלי.
ורדרד בהיר

מתקן לפלטות של החותמות של קונאד

מתקן לפלטות של החותמות לציפורניים קונאד- מתקן לפלטות של החותמות לציפורניים של קונאד, שמים בו את הפלטה כדי שהיא תעמוד במקום אחד בלי שהיא תזוז, ככה הדוגמא תצא מדוייקת וברורה.
מתקן לפלטות

מקווה שעינייתי אותכן !
ומחכה לשמוע את דעתכן!


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...